Kongre Tanıtım

Pan Afrika İnsani Zirvesi/Ödülleri, ilgili konuları belirlemek için PALEDEC tarafından tasarlanan yıllık etkinlik bütüncül bir bakış açısıyla Afrika’daki sorunlar, sürdürülebilirlik için yenilikçi ve çok boyutlu bir yaklaşım Afrika’da barış ve kalkınma Etkinlik, endüstrinin, hükümetin, iş dünyasının ve insanlığın çeşitli sektörlerinde farklı ülkelerden politika yapıcıların ve tanınmış liderlerin dikkatini çekiyor.

Sürdürülebilir iş fırsatlarını görüşmek üzere ülkeler Afrika’da uluslararası ticareti ve doğrudan yabancı yatırımı teşvik etmek ve kolaylaştırmak Şimdi 6. yılında olan Pan Afrika  İnsani Zirvesi daha önce Accra Gana 2015’te düzenlendi. Dubai BAE 2016 Dar Es Salaam Tanzanya 2017 Rabat Fas 2018 ve Abu Dabi BAE 2019, 92’den fazla ödül sahibi ve 53 farklı ülkeden toplam 7.800 katılımcı ile gerçekleşecektir.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ
Müreffeh bir Afrika için Stratejik Ortaklık Küresel Pandeminin ve bunun Afrika dahil dünya ekonomileri üzerindeki etkilerinin, özellikle kamu maliyesi üzerindeki etkilerinin ve uzun süredir devam eden zayıflıkların artmasının ardından Kıtanın karşı karşıya olduğu birçok zorluğun üstesinden gelmek ekip çalışması gerektirecektir.

İleriye giden yolda bir konuşma başlatmak için tema seçimini belirleyen şey budur Amacımız Afrika’yı garanti altına almaktır.
Pandemi sonrası giderek daha rekabetçi hale gelen bir dünyada başarılı olmak ve bunu gerçekleştirmek için Afrika’nın en güçlü, kararlı ve ilerici müttefiklerinden bazılarıyla ortaklık kurmamız gerekiyor.